Masinio futbolo savaitė

Rugsėjo 23-30 d. visoje Europoje švenčiama Grassroots week (masinio futbolo savaitė), skirta paminėti ir pasidžiaugti futbolo renginių grožiu ir linksmybėmis. Ta proga UEFA vykdo kampaniją, kuri apjungia visas 55 UEFA valstybes, ir kviečia visą šią savaitę organizuoti šventes vaikams, išbandyti pačias drąsiausias ir originaliausias idėjas žaisti futbolą tiek salėse, tiek lauke.

            Šia proga darželio priešmokyklinukus kartu su futbolo treneriu Antanu Bulošu pakvietėme išbandyti dirbtinės žolės dangą Mažeikių miesto centriniame stadione. Mažieji delfiniečiai mankštinosi, rungtyniavo draugiškose varžybose, žaidė judriuosius žaidimus su futbolo elementais. Nors renginys baigėsi, bet vaikų noras žaisti futbolą tik dar labiau sustiprėjo. Tai džiugina, nes žaisdami visi kartu mažieji mokosi siekti tikslo ne tik individualiai, bet ir komandoje.

Auklėtoja kūno kultūrai Stanislava Pundziuvienė

 

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.