Rugsėjo 1-oji


Išaušo saulėtas Rugsėjo 1-osios rytas sukvietęs vaikus į darželį. Visus atėjusius pasitiko, nuotaikinga, džiugi  muzika ir į dangų kylantys aitvarai. Šventės dalyviams Rudenėlis palinkėjo saulėto rudens ir šypsenų. Tėvelius, vaikučius ir visą darželio bendruomenę, šiltai pasveikino darželio direkorė. Ji pasidžiaugė šiemet  ypatingai gausiu ugdytinių būriu, palinkėjo, būti žingeidiems, linksmiems, draugiškiems, o svarbiausia – sveikiems. Savo draugus sveikino  ir priešmokyklinukai  Adrija ir Rokas. Jie linkėjo jungti raidelę prie raidės, kol žodelis  suskambės.


Į šventinį rytmetį atskubėjo Mažylis, kuris ieškojo naujų draugų. Mažieji delfiniečiai priėmė jį į savo būrį, pažadėjo išmokyti draugauti, skaityti, sportuoti ir būt sveikam. Vaikams besimankštinant, pasigirdo propelerio burzgesys. Kiek smagaus juoko, emocijų  patyrė vaikai, pamatę atskridusį Karlsoną. Džiugiai sutiktas Karlsonas visus vaišino saldžia aviečių uogiene. Nors uogienė buvo labai skani, tačiau visi nutarė, jog labai svarbu sveikai maitintis, aktyviai  sportuoti ir augti sveikais ir stipriais.


Atsisveikinę su „Mažyliu“ ir „Karlsonu vaikai išskubėjo  pūsti  muilo burbulų, žaisti futbolą, krepšinį bei kitus žaidimus.

                     Gražių ir prasmingų naujų mokslo metų !

                                                               Auklėtoja kūno kultūrai Stanislava Pundziuvienė

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.