Atsisveikiname su kalėdine eglute

Sausio 8 dieną mūsų darželyje vyko atsisveikinimas su eglute. Puikiai nusiteikę grupių vaikai drauge su mokytojomis skubėjo į salę, kur jų vis dar laukė pasipuošusi eglė. Visi drauge prisiminėme praėjusias šventes, pasidalinome įspūdžiais. Vaikus aplankė Sniego Senis (auklėtoja kūno kultūrai S. Pundziuvienė), kurio misija buvo padėti vaikams džiaugsmingai nupuošti eglutę ir atsisveikinti su ja iki kitų Kalėdų. Sniego Senis klausinėjo vaikų kaip jie laikosi, ar nesušalo. Vaikai su Sniego Seniu, linksmosiomis pelytėmis (socialinė pedagogė S. Jagelavičienė, muzikos vadovė V. Butienė, auklėtoja R. Baravykienė, logopedė E. Dargytė) šauniai leido laiką šoko, dainavo.

Netikėtai  į salę atskubėjo Kalėdų Senelio padėjėjas Nykštukas (auklėtoja K. Kekienė). Jis perskaitė Kalėdų Senelio atsiųstą laišką-pasižadėjimą vaikams kaip saugoti gamtą… Pelytė Rasytė pasakojo, kad eglučių negalima išmesti bet kur, o reikia nunešti į specialias vietas nupuoštoms eglutėms. Surinktos eglės bus išvežtos ir virs ekologišku kuru arba kompostu. Po linksmybių visi ėmėsi darbo nupuošiant eglutę. 

DSC_4051 DSC_4058 DSC_4068 DSC_4070 DSC_4039 DSC_4048

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.