BLYNŲ DIENA PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO “GREITUOLIUKŲ” GRUPĖJE

Dažnai manoma, kad blynai – nesveikas maistas, bet gali būti ir kitaip. Pateikiame Jums sveikų blynų receptą, kad galėtumėte  linksmą dieną pasilepinti ne tik skaniu, bet ir sveiku maistu. Juk tai suderinama!                                                                                                                 Kvietiniai pilno grūdo blynai su jogurtu: Jums reikės: 50 g pilno grūdo miltų, 25 g natūralaus ekologiško jogurto, 1 g nugesintos valgomosios sodos, 25 g kiaušinio, 0,2 g druskos. Sumaišykite miltus, jogurtą, valgomąją sodą, kiaušinį ir žiupsnelį druskos. Jei tešla per tiršta, įmaišykite šiek tiek daugiau jogurto. Viską gerai išmaišę išsikepkite ir valgykite į sveikatą.

20190306_10204720190306_102035

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.