DĖMESIO! SVARBI INFORMACIJA! Kur kreiptis dėl vaikų priežiūros darželyje karantino metu

Susipažinkite su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos Valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 23 dienos sprendimu SAM 2020-04-23 raštas Nr. V-977 ,,Dėl Covid – 19 ligos valdymo priemonių vaikų priežiūros organizavimui įstaigose", atkreipiant dėmesį į sprendime tėvams, įtėviams, globėjams ar rūpintojams skirto 1 punkto nuostatas.

ministro_sprendimas_covid

Informaciją dėl galimybės pradėti lankyti darželį, Jums suteiks lopšelio-darželio “Delfinas” direktorė. Telefonas: 8 443 74760, mob. 8 683 06730, el. paštas: delfinas@meganet.lt

Prašymo lankyti darželį karantino laikotarpiu forma

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.