Gyvybės medį puošia bendruomenės „išauginti“ žiedai ir vaisiai

„Tautai, nepraradusiai ryšio su senove, su amžinai gyva savojo Medžio šaknimi, besiskleidžiančia su jo šakomis, lapeliais ir žiedais ir gebančiai regėti dvasios aukštybių paukščius ant jo viršūnės, neprireiktų rūpintis dėl ateities. Sveikas medis visuomet duos sveikus vaisius“(R. Ambraziejienė).

Idėja sukurti simbolinį gyvybės medį kilo siekiant, kad kiekvienas lopšelio-darželio “Delfinas” bendruomenės narys gyvai suprastų ir pajustų Gyvybės Medžio simbolio esmę, tuo pačiu atrasdamas ir savo paties būties prasmę.

Esame gyvybės medis su lietuviškomis geltona, žalia, raudona spalvomis. Puoselėkime savo kalbą, raštą, tautiškumą, patriotinius jausmus, išsaugokime vieną pilietybę.Tai yra Lietuvos optimizmas ir graži ateitis dėl kurios verta gyventi čia, dirbti čia, mylėti Tėvynę ir Jos žmones.

20200217_152007 20200217_152120 20200217_152209

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.