Informacija

Informuojame, kad siekiant valdyti COVID-19 ligos plitimą darželyje, Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistas, vykdantis sveikatos priežiūrą mokykloje spalio 28d. (ketvirtadienį) atliko visų darželio grupių aplinkos paviršių tyrimą.

Įvertinę gautus tyrimo rezultatus, laboratorijos darbuotojai įžvelgia, kad Jūsų darželio situacija yra gera, viruso nerasta, taikomos COVID-19 viruso valdymo priemonės yra veiksmingos.
Grupėje bei darželyje ir toliau bus taikomos prevencinės priemonės – griežta grupių izoliacija, ugdymo proceso organizavimas siekiant sumažinti asmenų kontaktavimą, patalpų vėdinimas ir valymas, dezinfekcija, asmeninių apsaugos priemonių dėvėjimas ir atstumo laikymasis.
Jei turite klausimų, maloniai kviečiame kreiptis į visuomenės sveikatos specialistę Jurgitą Kesminienę Tel.Nr.+37062727195, el.paštu jurgita.kesminienė@mazeikiuvsb.lt.
Primename, kad svarbu atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju ir likti namie.
Saugokime save ir kitus!

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos 
priežiūrą mokyklose 
Jurgita Kesminienė
Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.