Išvyka į Mažeikių gyvūnų globos draugiją

Gruodžio mėnesį gamtosauginio komiteto iniciatyva buvo vykdoma akcija „Pagalba mažiesiems augintinis“, skirta padėti beglobiams gyvūnams. Adventinis laikotarpis – tai puikus metas daryti gerus darbus, todėl Mažeikių lopšelio-darželio „Delfinas“ darbuotojai, visų grupių vaikai ir jų tėveliai dosniai nešė visko, ko trūksta beglobiams gyvūnams: sauso maisto ir konservų gyvūnams, dubenėlių, vitaminų, higienos prekių ir t.t.. 2020 m sausio mėn. 18 dieną (šeštadienį) “Boružėlių” grupės vaikai ir mokytojai šios akcijos dovanas, padėdami tėvelių, pristatė į Mažeikių gyvūnų globos draugiją, kur prieglaudos darbuotojos parodė ir papasakojo vaikams apie gyvūnų priežiūrą, supažindino su gyvūnų globos namų gyventojais, kurie čia dažnai patenka pamesti, apleisti ir segantys. Vaikus sujaudino pasakojimas, apie tai, kad darbuotojai gyvūnus išgydo, kad jie vėl galėtų surasti naujus namus. Išlydėdama vaikus ir dėkodama už dovanas, Mažeikių gyvūnų globos draugijos darbuotoja, priminė, kad meilė gyvūnams – tai ne tik glostymas, bet ir rūpinimasis gyvūnu bei priežiūra. Gerumo akcijos tikslas pasiektas – tai švytinčios vaikų akys, atjauta ir meilė beglobiams gyvūnams ir didžiulis rūpinimasis savo augintiniais.

DSC_4296 DSC_4336 DSC_4340 DSC_4214 DSC_4223 DSC_4229 DSC_4236 DSC_4258 DSC_4268 DSC_4274

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.