JUBILIEJINIS – 10 MAŽEIKIŲ RAJONO LOPŠELIŲ-DARŽELIŲ FESTIVALIS, SKIRTAS LIETUVOS FUTBOLO ŠITMEČIUI

Gegužės 6 d. Mažeikių  „FK Atmosfera“, ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų metodinio būrelio pirmininkas Marius Zoza, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos  švietimo, kultūros ir sporto skyrius miesto centriniame stadione organizavo jubiliejinį dešimtmečio lopšelių-darželių futbolo festivalį, skirtą Lietuvos futbolo šimtmečiui pažymėti. Pagrindinis festivalio organizatorių tikslas – suburti kuo daugiau vaikų į organizuotą laisvalaikio praleidimą žaidžiant futbolą. Suteikti vaikams ir jų tėveliams kuo daugiau teigiamų emocijų. Sudominti vaikus futbolo žaidimu ir pasiūlyti lankyti treniruotes.

Šia­me pui­kių emo­ci­jų ku­pi­na­me ren­gi­ny­je da­ly­va­vo 14 Mažeikių miesto bei rajono lopšelių – darželių. Mūsų darželį atstovavo dešimt „Žiogelių“ grupės ugdytinių.

Festivalis prasidėjo bendra dalyvių mankšta. Po mankštos mažieji futbolo aistruoliai išbandė jėgas septyniose stotelėse: „Laimės šulinys“, „Žvejai ir žuvelės“, „Kamuolio varymas gyvatėle“, „Aštuonkojis gaudytojas“, „Futbolo A B C“, „ Futbolo žaidimas 5×5 su gimnastikos kamuoliu“. Užduotys buvo įdomios ir aktyvios. Renginyje netrūko džiugių emocijų ir skardžių vaikiškų šūksnių. Kiekvienas jaunasis sportininkas buvo apdovanotas atminimo medaliu ir papildomais rėmėjų prizais. Festivalį finišavo 100 spyrių į futbolo vartus ir 100 kamuolių metimų vienu metu aukštyn.

Ugdytiniai į darželį grįžo pavargę, bet laimingi. Džiaugiamės „Futboliuko“ skleidžiama pakilia nuotaika. Tai puikus būdas vaikų judėjimo poreikiui tenkinti ir nauda visapusiškam vaiko raidos vystymuisi. Mokytoja metodininkė Stanislava Pundziuvienė

12 (3) 0 (6) 2 (7) 4 (8) 5 (5) 8 (4) 10 (2) (1) 10 (8) 11 (6)

 

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.