Judrūs vaikai – gamtos draugai

              Kai saulutė pažadina žemę įvyksta stebuklas, lapeliai skleidžiasi,  gėlytės pražysta, pabunda vabaliukai  po žiemos miego ir visą tą stebuklą mums reikia labai saugoti.  Vabaliukai skraidė po visas grupes ir prašė, kad nemindytų jų, boružėlių neimtų į rankytes, nes jos labai mažos, trapios ir labai reikalingos visai planetai. Vaikai pasižadėjo bitutei neskinti gėlyčių  kiemelyje, geriau jomis grožėsis, uostys ir džiaugsis jų nuostabiomis spalvomis. O, kad būtų visi sveiki, bitutė suruošė tikrą sveikatingumo akciją, kuri ,,pažadino‘‘ vaikų darbingą nuotaiką, dingo mieguistumas, jie tapo žvalūs, dėmesingi, mokėsi siekti savo tikslų, ugdėsi atkaklumą. Lopšelio – darželio ,,Delfinas‘‘ ugdytiniai aktyviai mankštinosi su bitute, gaudė saulės spindulėlius ir siuntė visiems, kuriuos myli. Po aktyvios veiklos, sekė kūrybinė veikla:  iš kamštukų meistriškai konstravo vabaliukus, piešė  su kreidutėmis, mokėsi raideles rašyti. Kai vaikai suskaičiavo visas vabzdžių kojas ir sparnus atskrido gandriukas. Jis nustebęs pasakojo mažyliams, kaip skrendant aukštai matosi visos išmestos šiukšlės, kvietė vaikučius saugoti gamtą iš nešiukšlinti, nes visi norime matyti švarią, gražią savo motulę gamtą. Kiekvienas esame žemės vaikas ir gyvendami joje turime elgtis taip, kad ateinančioms kartoms paliktume ją gražesnę. Tad atšilus orams ir bundant gamtai lopšelio – darželio „Delfinas“ bendruomenė dalyvavo akcijoje „Judrūs vaikai -gamtos draugai “. Daug teigiamų emocijų patyrė vaikai rungtyniaudami įvairiose estafetėse, linksmose rungtyse mokėsi rūšiuoti šiukšles, žaisdami judrius žaidimus imitavo vabaliukus, boružėles, bitutes… Visi linksmai šoko,  skambant nuotaikingoms dainelėms. Žaidimai, įvairios užduotys gamtoje, sukūrė puikią nuotaiką, priminė, kaip smagu judėti ir mankštintis gryname ore.Mokytoja Jurgita Kosovskaja

29 (2) 1 (3) (1) 3 (6) 5 (6) 6 (6) 8 (2) 9  11 (1) 16 18 (1) 18 (2) 20 22 184830004_6169726546386381_4703181525923355042_n 29

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.