Lietuvos mažųjų žaidynės 2021

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija jau ne pirmą  kartą kviečia dalyvauti projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“.

Šis projektas – puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis. Dalyvaudami šiame projekte delfiniečiai  buvo aktyvūs, azartiški, kupini energijos, turėjo galimybę patirti naujų potyrių ir atradimų, bendrumo jausmą, judėjimo džiaugsmą, sužadinti norą augti sveikiems ir laimingiems. Mokytoja kūno kultūrai Stanislava Pundziuvienė

13 16 17 18 19 20 21 Mažeikių lopšelis-darželis „Delfinas“ 3 (5) 4 (3) 5 (4) 6 (1) 7 (2) 9 10 12 (1)

 

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.