Lietuvos mažųjų žaidynės

Balandžio 4 – ąją Mažeikių Sodų pagrindinėje mokykloje vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“, kurioje dalyvavo Mažeikių lopšelių – darželių „Delfinas“, „Buratinas“, „Linelis“, „Žilvitis“, „Gintarėlis“ ir „Bitutė“ vyresniųjų grupių ugdytiniai. Organizatoriai pasistengė, kad „Mažųjų olimpiada“ nebūtų tik rungtynės, bet būtų smagi šventė vaikams, tėvams ir pedagogams. Skambant Olimpiniam himnui linksmasis personažas Buratinas kartu su visais dalyviais žygiavo šventiniame parade, nešant Olimpinę vėliavą ir deglą. Mažieji olimpiečiai žaidynių metu turėjo įveikti penkias, specialiai Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) sukurtas estafetes, kurios buvo viena už kitą įdomesnės, gudresnės ir reikalaujančios visos komandos susitelkimo. Estafečių rungtys išryškino stipriausius charakterio bruožus, būdingus tikriems olimpiečiams. Bendri sprendimai stiprino komandinę dvasią, motyvavo siekti tikslo, sąžiningai džiaugtis įdėtomis pastangomis ir kurti draugiškus tarpusavio santykius. Varžybų metu visi laikėmės Olimpizmo principų – rungtyniavome garbingai, atsakingai, draugiškai, stengėmės parodyti tai, ką mokame geriausiai. Didžiulėje mokyklos sporto salėje aidėjo vaikiškas ikimokyklinukų juokas, sirgalių plojimai, pedagogų ir tėvelių skatinamieji šūksniai. Energingi ir gerai pasiruošę mažieji „Delfino“ olimpiečiai rungėsi su rajono darželių komandomis. Prizinės vietos šį kart iškovoti nepavyko, didžiausia sportinė sėkmė iš šešių komandų lydėjo lopšelių – darželių „Linelis“ ir „Buratinas“ mažuosius sportininkus. Visi dalyviai buvo apdovanoti „Mažojo olimpiečio diplomais“, jėgas mažiesiems padėjo atgauti vaisiai ir saldžios dovanėlės.

Dėkojam šauniajai delfiniečių komandai (kapitonei) Egdūnei Unei Pociūtei, Markui Butkui, Augustei Gulbinaitei, Vilmantei Voverytei, Benui Montikui, Auksei Jarutytei ir auklėtojai Laimai Lukošienei už sportinį azartą, atiduotas jėgas ir gerą nuotaiką.

Laimėtos varžybos, pralaimėjimo kartėlis, mokėjimas būti komandos dalimi – tai vaiko pirmieji žingsneliai link didžiojo sporto. „Vau kokia didelė sporto salė, dar norėtųsi pabūti, pabėgioti…“– šnabždėjosi vaikai… . Tai puiki pradžia į sportą ir norą sveikai judėti.

                                                                                   Auklėtoja kūno kultūrai Stanislava Pundziuvienė

11 13 18 19 24 25 32 37 1a 2a 4a 10

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.