Linksmųjų pėdučių diena (šokių diena)

Gražų rugsėjo 18 dienos  rytą lopšelio – darželio ,,Delfinas“ auklėtoja kūno kultūrai S. Punziuvienė parengusi netradicines užduotis ir priemones, pakvietė delfiniečius sportui darželio kieme. Darželio kieme vaikus pasitiko „Rudenėlis“ (spec. pedagogė S. Kasperavičienė). Lauko erdvėse vaikų laukė nauji iššūkiai, išbandymai ir įvairios užduotėlės skirtos tobulinti judesių koordinaciją, šuoliukus, ugdyti vikrumą, stiprinti pėdos raumenis. Daug gero azarto vaikai patyrė žaisdami futboliuką, nes žaisti galėjo su kitų grupių vaikais ir pagal savo sukurtas taisykles. Vaikai noriai ir aktyviai sportavo ir į grupes grįžo kupini teigiamų emocijų.

Po pietų pogulio ugdytiniai sugužėjo į muzikos salę, pašokti, pašėlti kartu su ,,Boružiukų“ grupės mama choreografė Agnė Žlibinienė. Smagu ir gera buvo stebėti šokančius, šėlstančius su savo draugais ir auklėtojomis. Į grupes visi grįžo kupini teigiamų emocijų ir įsitikinę, kad sportas gryname ore, linksmas šokis su draugais padeda pasijausti sveikesniais, stipresniais.

                      PU pedagogė Birutė Stonkuvienė

IMG_20190918_155315 IMG_20190918_160145 IMG_20190918_162639 1 (3) 2 (3) 3 (3) 4 (3) 5 (2) 6 (3)

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.