Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko Aplinkosauginio švietimo fondo apdovanojimai Žaliąja vėliava ir sertifikatu

Gamtosauginių mokyklų programa (GMP) Lietuvoje įgyvendinama nuo 2004 m. Jos tikslas – skatinti jaunus žmones aktyviai dalyvauti aplinkosaugoje ir spręsti ekologines problemas.

Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko Aplinkosauginio švietimo fondo apdovanojimai Žaliąja vėliava ir sertifikatu Mažeikių rajono ugdymo įstaigoms. Tarp visų šalies rajonų mažeikiškiai ženkliai pirmauja – net 14 šio rajono švietimo įstaigų dalyvavo Gamtosauginėje mokyklų programoje.

Žaliąsias vėliavas ir sertifikatus gavo Kalnėnų, Pavasario, Balėnų ir Užlieknės pagrindinės mokyklos, darželis-mokykla „Kregždutė“, lopšeliai-darželiai „Delfinas“, „Pasaka“, „Berželis“, „Eglutė“, „Bitutė“, „Buratinas“, „Žilvitis“, „Gintarėlis“ bei Tirkšlių lopšelis-darželis „Giliukas“.

Mūsų įstaiga vėliavą gavo jau dvyliktą kartą.

5 6 7 1 2 4

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.