Mažeikių lopšelio-darželio „Delfinas“ gimtadienio šventė „Jūros dugno istorija“

Sparčiai keičiantis visuomenei bei technologijoms keičiasi požiūris į vaiką, jo ugdymąsi ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Tėvams aktualu, kad vaikas būtų kokybiškai ugdomas, kad būtų plėtojami jo gabumai ir talentai. Ugdydami vaikus turime atsižvelgti į tai, kaip padėti vaikui išreikšti savo jausmus, išlaisvinti užslopintas emocijas, patyrimus aktyvioje kūrybinėje veikloje, skatinti asmenybės augimą, lavinti kalbą. Labiausiai vaikai atsiskleidžia per meninę išraišką – muziką, teatrą, šokį, dailę.

Lapkričio mėnesį darželis švenčia gimtadienį. Susirinkusius bendruomenės narius džiugino spalvingas muzikinis spektaklis, kuriame vaikai ir pedagogai šoko, dainavo, vaidino jūros dugno gyventojus. Pagrindiniai veikėjai įtikino visus dalyvius ir žiūrovus, kad jūros dugne labai įdomu ir smagu… Kai vaikas – laisvas, jo nevaržo baimė, nepasitikėjimas, kai jis jaučiasi saugiai, ugdytinio veiksmai yra natūralūs ir orginalūs, o vaidyba paremta empatiškumu. Vaikystė – nuostabiausia pasaka, kurią kada nors esame girdėję. Vaikystės pasaką dovanojame ir jums. 

https://www.youtube.com/watch?v=CkyNocrtJ2w 

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.