Naujai pradedančių lankyti vaikų tėvelių/globėjų dėmesiui!

Kviečiame 2020 m. rugpjūčio 25 d. 17.00 val. (salėje) pradedančių lankyti vaikų tėvelius į susirinkimą. Susipažinsite su grupių darbuotojais, aptarsime įstaigos vidaus tvarką, įvertinsite darželio patalpas. Jei planuojate neatvykti, būtinai prasineškite iki susirinkimo.

Šiais mokslo metais pačius mažiausius vaikus pasitiks dvi ankstyvojo ugdymo grupių komandos:

  • “Pelėdžiukų” grupės pagrindinė mokytoja Regina Kulbickienė, pakaitinė mokytoja Kornelija Kekienė, auklėtojos padėjėja Asta Ramelytė.
  • “Boruželių” grupės  grupės pagrindinė mokytoja Rasa Baravykienė, pakaitinė mokytoja Raisa Vaičiuvienė, auklėtojos padėjėja Ona Šypalienė.

Pastaba: Nuo penktadienio, rugpjūčio 21 dienos, įvedama prievolė dėvėti kaukes renginiuose tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse. Susirinkimo metu būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). 

Maloniai lauksime. 

Administracija

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.