Pavasaris eina Žeme

Paukštelių čiulbesys, upelių čiurlenimas, besikalantys daigeliai, gėlyčių žiedeliai pakvietė mus džiaugtis ir paminėti Žemės dieną. Kovo 26 dieną ožiukas (auklėtoja Raimonda) sušaukė mūsų darželio vaikus į spektaklį, kurio metu kvietė laikyti žemę, nes sukilęs vėjas, lietus ir audra kėsinosi ją sunaikinti. Žemę laikyti ožiukui padėjo iš  šiltų kraštų sugrįžęs paukštelis (auklėtoja Birutė), bet nepajėgė dviese išlaikyti, o čia dar nepatenkintas vilkas (auklėtoja Laima) kėsinosi gyvūnėlius suėsti. Ožiukui taip rūpėjo išsaugoti Žemę, kad jis pakvietė į pagalbą ežiukus (,,Nykštukų‘‘gr.), varliukus (,,Voveriukų‘‘gr.), kiškučius (,,Kiškučių‘‘gr.), meškučius (,,Greituoliukų‘‘gr.). Kol vėjas (Domas ,,Greituoliukų‘‘gr.) siautė, o ožiukas ieškojo pagalbos – ežiukai ir voveriukai dainavo, varliukai ir meškučiai šoko. Kai pagaliau ožiukas visus surinko ir visi draugiškai sukibo laikyti, Žemę audra nurimo ir Žemė buvo išsaugota. Atsibudęs vilkas viską suprato, atsiprašė ir prisidėjo prie Žemės saugojimo. Ožiukas visus apdovanojo daugkartinio naudojimo maišeliais, kvietė rūšiuoti, nešiukšlinti saugoti aplinką. Pabaigoje nuskambėjo jautri džiaugsmo daina ,,Pavasaris eina Žeme‘‘.

IMG_2432 IMG_2437 IMG_2439 IMG_2449 IMG_2454 IMG_2462 IMG_2463 IMG_2466 IMG_2484 IMG_2378 IMG_2380 IMG_2390 IMG_2392 IMG_2401 IMG_2405 IMG_2412 IMG_2419