“Mėnuo be patyčių”

Lopšelio – darželio “Delfinas” bendruomenė dalyvavo mėnesį trukusiose veiklose “Mėnuo be patyčių”. Mūsų įstaigos ugdytiniai dalyvavo “Draugystės” olimpiadoje.  Prisiminė, ką reikia daryti, kad išsaugoti draugystę. Kaip būti komandos nariu? Kaip padėti draugui, jei jam iškilo sunkumų? Vaikai su priešmokyklinio ugdymo pedagogėmis kiekvieną savaitę aptarė temas ”Nesityčioju aš, nesityčiok ir tu”, “Gerbiu save ir kitus”, “Nors skirtingi esame, bet draugauti galime”, “Kaip elgtis patyčių atveju, kur kreiptis pagalbos?”. "Greituoliukų" ir "Kiškučių" grupių ugdytiniai išreiškė norą susidraugauti su Tirkšlių lopšelio – darželio “Giliukas” priešmokyklinės grupės vaikais.

Delfiniečiai parašė laišką ir pagamino dovanėles: apyrankes ir nupiešė po palinkėjimą:  širdelės reiškia – linkiu meilės,  gėlytės – gražios vasaros, saulytės – šilumos ir šviesos lopšelio – darželio “Giliukas” vaikams.  Tirkšlių darželio vaikai atsiuntė atsakymą - laiškelį, kuriame buvo nupieštas ir suklijuotas iš vaikų delniukų draugystės medis ir knygų skirtukus. Priešmokyklinukai pasikeitė laiškais ir dovanėlėmis.

Lopšelio – darželio “Delfinas” bendruomenė dėkoja už malonų bendravimą ir bendradarbiavimą ir tikisi, kad prasidėjusi draugystė greitai nenutrūks.

Soc.pedagogė Silvija Jagelavičienė

IMG_2582 IMG_2585 IMG_2589 IMG_2593 IMG_2596 IMG_2605 IMG_2522 IMG_2560 IMG_2564 IMG_2568 IMG_2577 IMG_2579