Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų sporto projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“

Jau penktus metus lopšelio – darželio „Delfinas“ vyresniųjų grupių vaikai dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų sporto projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Šio renginio tikslas populiarinti olimpines idėjas priešmokyklinio amžiaus vaikams, stiprinti vaikų fizinę sveikatą, suteikti daug džiugių emocijų, varžantis įvairiose rungtyse. Projektą organizuoja respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) ir Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas.

Šiemet olimpiada buvo ypatinga – „Draugystės olimpiada“, nes netikėtai užklydo Kakė Makė, kuri niekada nesportavo, neturėjo draugų ir valgė čipsus. Šaunieji olimpiečiai pakvietė mergaitę mankštintis ir sportuoti kartu. Žaisdami linksmas estafetes vaikai  pamokė Kakę Makę būti draugiška, sveikai maitintis ir sportuoti. Kakė Makėir vaikai pažadėjo būti draugiški, neskriausti draugų, nesityčioti iš draugo, o jam padėti,  ne tik šią dieną, bet ir visą laiką.

Pralaimėjusių nebuvo, nes nugalėjo draugystė. Visi  dalyviai buvo apdovanoti diplomais, padėkomis.

Mūsų tikslas – sudominti vaikus sportu, skatinti aktyviai leisti laisvalaikį, bendrauti, būti komandos nariu nuo pat vaikystės. Tikimės, kad pamėgę sportuoti darželyje, pajutę judėjimo džiaugsmą, vaikai noriau jungsis į sportinę veiklą mokyklose.

image (1)imageimage (4) image (2)image (3)

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.