Pasitikome Tarptautinę Tolerancijos dieną su RAKTAIS

Beskambant paskutiniams rudens akordams, besidžiaugiant šiltu lapkričio oru, mūsų darželis prisidėjo prie visoje Lietuvoje vykdomos Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo.

Penktadienį darželio vaikai žiūrėjo darželio pedagogių vaidinamą spektaklį „Miško pasakėlė“. Stebėdami mokėsi būti tolerantiškais neįgaliam, senam ar kitokios išvaizdos žmogui. Vaikai gamino ir dekoravo raktelius, kurie yra šių metų tolerancijos simboliai. Su jais atrakino  širdeles gerumui, meilei, supratimui ir atjautimui. Visa tai telpa į žodelį TOLERANCIJA. Rakteliais vaikai papuošė gražius žodelius, kuriuos vaikai įsileido į savo širdeles pažadėjo mylėti, suprasti, būti pakantūs ir  draugiški vieni kitiems. Tikimės, jog  tolerancijos svarbą šiandieninėje visuomenėje atkreipėme ir tėvų, įstaigos bendruomenės dėmesį. Būkime pakantūs vieni kitiems.

Tolerancijos dienos  koordinatorės

094053067035 (1)061075089134

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.