Vaisių kokteilio gamybos paieškos „Skaniausio, sveikiausio beieškant…“

Lopšelyje-darželyje „Delfinas“, ,,Pelėdžiukų“ grupėje vyko vaisių kokteilio gamybos paieškos. Pedagogai bei vaikai su tėveliais į darželį atsinešė pasirinktų vaisių, daržovių, sulčiaspaudžių, elektrinių trintuvų. Vakarėlio metu apžiūrėjo, susipažino su atneštomis gėrybėmis. Kartu su tėveliais aptarė kokius kokteilius ir iš ko gamins. Mažieji patys stengėsi vaisius lupti ir smulkinti. Vaikams ypač patiko vaisių ir daržovių spaudimo, trynimo elektroniniu trintuvu procesas. Na, o spausdami ir maišydami įvairius vaisius ir daržoves sugalvojo kiekvieno kokteilio pavadinimą. Vaikai su tėveliais noriai ragavo kokteilius, vertino spalvų pokyčius, spėliojo kokių vitaminų turi, kuo naudingi organizmui ir žinoma rinko patį skaniausią ir gardžiausią kokteilį. Nuomonės buvo skirtingos, todėl ir konkursą nugalėjo DRAUGYSTĖ , o visa darželio grupė prisipildė vaikų juoko bei vaisių aromato. Vaikai be galo džiaugėsi galėdami patys pasigaminti sulčių, kokteilių ir nusprendė, kad pačių spaustos sultys ir skaniausios, ir sveikiausios. 

                                                                                                       Marko mama  Eglė Norbutienė

014017018019026036059060066082

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.