Pamatyk pasaulį mano akimis, aš – autistiškas vaikas

Autizmo paliesti vaikai tokie skirtingi, kad net po kelias dešimtis metų su jais dirbantys specialistai teigia, jog atrasti du vienodus autistiškus vaikus praktiškai neįmanoma.

Sparčiai įsibėgėjant įvairių sutrikimų turinčių vaikų integracijai į ugdymo įstaigas, kyla begalė iššūkių. Vienas jų – autizmo spektro sutrikimą turinčių vaikų sensoriniai iššūkiai. 2021 m. gegužės 31 d. mūsų darželyje lankėsi Mažeikių autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ atstovė Eglė, kuri kvietė išmėginti virtualios realybės akinius "Autismity". Jų pagalba, galima pamatyti, kaip autistiškas asmuo jaučiasi mokykloje ir kitose viešose erdvėse. Darželio specialistai ir dalis mokytojų išbandę šiuos akinius, tiki, kad pajautę autistiškų vaikų sensorinius iššūkius galės lengviau jiems padėti ir juos suprasti.

Gavome unikalią galimybę pamatyti pasaulį kito žmogaus akimis, pajausti tai, ko, tikriausiai, niekada nebepajausime. Labai AČIŪ Eglei už šią suteiktą galimybę, už perduotą patirtį, emocijas ir gerą nuotaiką! Logopedė Eglė Norvaišienė

IMG_20210531_120146 received_339129384308231 IMG_20210531_120433

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.