Projektas ,,Skaičiuojame medžius“

Mums visada įdomu kas aplink mus, kokie nauji dalykai kartas nuo karto atsiranda mūsų aplinkoje. Šį kartą sugalvojome projektą – suskaičiuoti kiek medžių auga darželio kieme (aplink visą darželį). Sumanėme medžius padalinti į dvi dalis – kiek spygliuočių ir kiek lapuočių. Kadangi dar nemokame taisyklingai rašyti skaitmenų, tai kiekvieną medį žymėjome brūkšneliu – spygliuočius į vieną apskritimą, lapuočius į kitą apskritimą. Sekėsi mums visai neblogai. Tik grįžę į grupę bendrą medžių kiekį užrašėme skaitmenimis. Nesitikėjome, kad tiek daug medžių mūsų kieme – net 52 iš viso: spygliuočių 17, o lapuočių 34. Aišku, paklaida gavosi nuo 41 iki 56. Tokius didelius skaitmenis teko kopijuoti nuo lentos, užrašytus mokytojos, nes mes tik iki 20 bandome skaičiuoti ir pažymėti. Mokėmės ir diagramoje pažymėti didesnę ir mažesnę suskaičiuotų medžių dalį. Vaikų komentarai, šūksniai rodė kokie jie laimingi ir svarbūs. Pasijutome tikri tyrėjai, mokslininkai. Mokytoja Zenona Kurlinkutė

BeFunky-collage (3) BeFunky-collage (4)

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.