Štai kiek kiškių susirinko, net bibliotekos kiemelis linko….

MAŽEIKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJI BIBLIOTEKA PRISTATO atsinaujinusio lėlių teatro personažą-mažeikiškį Kiškį! Sukurtas personažas Kiškis turėjo būti tinkamas eksponuoti lauko sąlygomis(ne mažeanis nei 0,5 m). Buvo pakviestos įstaigos , įmonės, organizacijos bei visi norintys kurti Kiškio personažą ir rinkti jam vardą. Bibliotekos kiemelyje įsikūrė Mažeikių lopšelio-darželio "Delfinas" mokytojos metodininkės Stanislavos Pundziuvienės sukurta kiškių porelė, kuri maloniai nuteikia mažuosius Vaikų literatūros skyriaus lankytojus. Ačiū mūsų įstaigos pedagogei už iniciatyvą. Kūrybos, sėkmės įgyvendinant naujus sumanymus.

 Šimtas kiškių susirinko-                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Net kalėdinis kiemelis linko…                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Kiškis vardą išsirinko!                                               

02 01

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.