Su saugia rugsėjo 1-ąja, delfiniečiai, laukiame Jūsų!

Rytoj, Rugsėjo 1-ąją, lopšelio-darželio darbuotojai lauks grįžtančių savo delfiniečių. Įstaiga dirbs įprastu režimu – 7.30-18.00. Esant palankioms oro sąlygoms nuo 7.30 val. grupių daruotojos vaikučių lauks lauke. Jei lauke sutikti vaikus sutrukdys lietus visus pasitiksime prie įėjimų į darželį ir palydėsime į gupes.

Tėveliai, kurių vaikai mūsų įstaigą pradeda lankyti pirmą kartą, galės juos palydėti iki grupių rūbinių.

Mažeikių lopšelyje – darželyje ,,Delfinas “ Rugsėjo 1 – osios šventės renginys prasidės 10.30 val. Atsižvelgiant į oro sąlygas, šventė vyks lauko erdvėse arba grupių patalpose.

Šventėje lauke tėveliams bus galima dalyvauti laikantis visų saugos reikalavimų (dėvint apsaugines kaukes, laikantis 2 m. atstumo). Į grupių patalpas tėveliai/ globėjai nebus įleidžiami.

Gamtos laikrodis jau rodo artėjantį rudenį. Rugsėjo pirmoji tuoj visus sukvies į mokyklas. Ši šventė sušildo kiekvieno mūsų širdį. Vieni eina mokytis, kiti mokyti, treti palydi, kiti tiesiog prisimena tą nenusakomą jaudulį, kuris visuomet apimdavo po atostogų klasėje vėl pajutus knygų ir rudeninių gėlių kvapą. Tai – mokykla, kur, perduodant sukauptą amžių patirtį, kuriama mūsų valstybės ateitis.Sveikiname visus, su jauduliu ir veržlumu pradedančius naujus mokslo metus. Tegul jie b sėkmingi ir kūrybingi, skatinantys tobulėti ir stiebtis aukštyn. Tegul kiekviena diena dovanos pažinimo džiaugsmą!

Mieli, vaikai, pedagogai, tėvai, gražios jums šventės!

Administracija 

Sveikinimas su mokslo ir žinių diena

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.