TĖVELIŲ DĖMESIUI!

Džiaugiamės, kad Jūsų vaikelis lankys mūsų darželį ir labai laukiame Jūsų atvykstant.

Informuojame, kad rugpjūčio 27 d. 17.00 val. vyks naujų grupių tėvų susirinkimas, kuriame susipažinsite su auklėtojomis ir kitais darbuotojais. Į susirinkimą kviečiame abu tėvelius. Susirinkimo metu bus aptarti adaptacijos, mokesčio už darželį ir kiti aktualūs klausimai.

Nuo rugsėjo 2 dienos numatomos šios naujos grupės:

        ,,Voveriukų“ grupė, dirbs auklėtojos Laima ir Raisa, auklėtojos padėjėja Daiva;

        ,,Nykštukų“ grupė, dirbs auklėtojos Gitana ir Asta, auklėtojos padėjėja Valė.

Daugumos vaikų raidai yra būdingi tie patys požymiai, tačiau vaikai auga ir vystosi labai skirtingai, individualiai. Vienas dvimetis kalba sakiniais, o kitas tik paskirais žodžiais. Tai yra visiškai normalu. Visi turime savo vystymosi raidą ir esame skirtingi. Nesijaudinkite, jeigu Jūsų vaikas dar ko nors nemoka.

Galbūt dar svarstote ar leisti vaiką į darželį. Mokslininkai neneigia, kad šeimose vaikams sudaromos tikrai geros sąlygos jiems augti, bet tyrimai rodo, kad visapusiškam vaiko ugdymui, palankesnė yra ikimokyklinio ugdymo įstaigos aplinka, kur vaikai gali bendrauti ir žaisti su bendraamžiais, kur sukurta turtinga, vaiko poreikiams pritaikyta aplinka, kur dirba atsidavę profesionalūs ir kompetentingi pedagogai, kiti specialistai, stebintys vaiko raidą, siekiantys, kad vaikas kuo visapusiškiau atskleistų savo prigimtines galias, pasiektų kuo geresnius mokymosi rezultatus ir taptų laimingas gyvenime.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

 

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.