Tėvelių (globėjų, rūpintojų) dėmesiui!!!

imagesAtsižvelgiant į tėvų poreikį ugdyti vaikus vasarą, buvo sudarytas ugdymo įstaigų vasaros darbo grafikas. Taip pat numatyta galimybė, kai vasarą vaiko lankomoje įstaigoje ugdymo procesas neorganizuojamas, gauti šią paslaugą kitoje, arčiausiai gyvenamosios vietos esančioje įstaigoje.

Mažeikių lopšelis – darželis ,,Delfinas“ 2021 m. rugpjūčio 2-25 dienomis priims vaikus(kurių tėvai( globėjai, rūpintojai) dirba ir neturi  galimybės sudaryti vaikams atostogauti) iš lopšelių – darželių: ,,Bitutė“,,, Pasaka“, ,,Linelis“, ,,Giliukas“ , ,,Liepaitė“ bei  Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras.

Vaikai priimami pagal minėtų įstaigų pateiktus sąrašus. Šios įstaigos suteiks informaciją apie tai, kokias grupes  vaikai lankys lopšelyje – darželyje ,,Delfinas“.

Budinčios įstaigos darbo laikas 7.30-18.00 val. Esant palankioms  oro sąlygoms, vaikų rytinis sutikimas  ir atsisveikinimas, išleidimas į namus bus organizuojamas lauke. Siekiant užtikrinti vaikų ir darbuotojų  saugumą tėvai į įstaigą neįleidžiami. Išskirtiniais atvejais (pirmąsias dienas) galima vaikus palydėti iki grupės rūbinėlės  dėvint  apsaugines burną ir nosį dengiančias kaukes.

Mokestis už vaikų lankymą bus skaičiuojamas ir persiunčiamas į nurodytus el. paštus  rugpjūčio mėnesio pabaigoje ir turės būti sumokėtas iki rugpjūčio 30 dienos.

Labai tikimės, kad mūsų įstaigą lankys  tie vaikai, kurių tėveliai (globėjai, rūpintojai) tikrai neturi galimybės suteikti vaikams atostogų, o mes stengsimės sudaryti sąlygas vaikams saugiai ir smagiai leisti laiką paskutinįjį vasaros mėnesį.

Rugpjūčio 2 d įstaigos darbuotojos  pasitiks vaikus turėdamos išskirtinius grupių simbolius, kurie padės visiems surasti savo grupę, jos darbuotojus, o  vaikams savo draugus.

Vasaros metu ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų didžioji dalis ugdymo organizuojama lauko erdvėse, laikantis visų saugumo reikalavimų ir atsižvelgiant į oro temperatūrą (saugomasi tiesioginės saulės spindulių, vaikai būna lauke su gertuvėmis ir dėvi nuo saulės galvą saugančias kepuraites ir kt.).


images

IKI  PASIMATYMO!!!

 

Kategorija: Naujienos
Jūs galite sekti naujienas per RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

Komentarai uždrausti.